rbrechko (rbrechko) wrote,
rbrechko
rbrechko

Боржава. 06-07.08.2011Вибрався накінець-то на цих вихідних в гори. Походом цю вилазку назвати важко, швидше це була напівматрасна прогулянка, але все одно вагу рюкзака на плечах відчув і ноги трохи розімняв. Довго не думаючи вибір впав на Боржаву. Щоб потрапити туди не треба сильно заморочуватись з добиранням, і при тому є можливість споглядати красиві краєвиди.

2.


На жаль, з кожним роком Боржавські ліси навколо Воловця вирубують все більше. Це добре видно по наступних двох фото. Тепер тільки залишається згадувати як були покриті лісами ці схили ще 8-10 років тому.
3.


4.


5.


6.


7. Наш табір


Чекав я на цікавий захід сонця, але цього вечора він виявився зовсім не феєричним. Але попри все кілька кадрів все одно зробив.
8.


9.


10.


А от світанок порадував. Були і цікаві кольори, і тумани в долині. Єдиним мінусом було те, що я трохи проспав :) Треба було на півгодини раніше встати. Але навіть це не завадило помилуватись гарним ранком.
11.


12.


13.


14.


15.


16.


В кінці хотілось би сказати кілька слів про добирання назад. З кожним роком мукачівською електричкою в неділю їхати до Львова стає все гірше і гірше. Народу набивається дуже багато, а зважаючи на літо і страшну духоту у вагонах, то комфортною таку їзду назвати язик не повернеться.
Tags: Боржава, Карпати, мандрівки, походи, фото
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 25 comments