rbrechko (rbrechko) wrote,
rbrechko
rbrechko

Дельта ДунаюРозповідь про Вилкове була б неповною без згадування про дельту Дунаю, яка є однією з найбільших у світі, і активно розвивається і сьогодні. Завдяки потужним річковим наносам суша кожного року врізається в море майже на 40 метрів. Через таку активність в дельті утворилось багато островів і велика кількість рукавів, стариць і озер. Сьогодні тут розташований Дунайський біосферний заповідник, а сама дельта признана Юнеско в якості об"єкту всесвітньої природньої спадщини.
Територія заповіднику поділяється на дві частини: антропогенну і з абсолютно дикою природою.В антропогенній частині розташовані об"єкти людського господарювання, як сільсько-господарського, так і рибальського.В другій частині можна зустріти лише диких звірів, серед яких величезні колонії диких птахів.А око постійно милують пейзажі з абсолютно дикою природою.

Також в дельті дунаю можна зустріти рибаків, у яких тут розташовані промисли.

В місці, де Дунай впадає в Чорне море, встановлено знак "Нульовий кілометр".Як правило довжину річки вимірюють від її витоків, але тут все навпаки.Одразу за знаком починається Чорне море.Шторми тут бувають досить потужними. Під час одного з них на берег викинуло ось цей пеньок.А це плаваючий засіб, який возив нас по дельті Дунаю.Рибаки за роботою: витягують сітку з уловом.Ну і на кінець ще кілька дунайських пейзажів.
Tags: Дунай, Одещина, мандрівки, фото
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 22 comments