rbrechko (rbrechko) wrote,
rbrechko
rbrechko

Вінниця. Фонтан RoshenФонтан Roshen цілком справедливо можна назвати сучасним символом Вінниці, і це незважаючи на те, що сам фонтан з'явився тут порівняно недавно - восени 2011 року. Пікантності додає той факт, що це інженерне диво є найбільшим в Європі плавучим фонтаном.
Фонтан стоїть на руслі Південного Бугу поблизу однойменної кондитерської фабрики. Його було збудовано на кошти благодійного фонду Петра Порошенка.
Особливо цікаво фонтан виглядає ввечері під час світлового шоу в супроводі класичної музики, а також з 3D-проекціями зображень на самому фонтані. Побувати в Вінниці мені довелось в одні з найдовших днів в році, тому в ті дні дійство розпочиналось при сутінках, ще до настання повної темряви. Але тим не менше побачене не могло не вразити. Оскільки подивитись на шоу народу зібралось більше, ніж приходить на більшість матчів чемпіонату України з футболу, то зі штативом чітко навпроти фонтану навіть не було чого потикатись. З цих причин фотографувати довелось трохи під кутом. Ну, і оскільки багато часу приділив зйомці відео, яке в результаті вийшло вельми неякісним (ех! треба буде потренуватись, щоб в майбутньому не виникало таких казусів), то фотографував мало, та ще й найцікавіші моменти було пропущено. Тим не менше пропоную подивитись на те, що наклацав.

2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.

Tags: Вінниця, Вінничина, мандрівки, фото
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 48 comments