rbrechko (rbrechko) wrote,
rbrechko
rbrechko

Кременецький замокПро замок в Кременці я колись вже розповідав, а зараз хочу зупинитись на його видозмінах, які відбуваються в наш час. Здавалось би, що руїни, які простояли практично без втрати зовнішнього вигляду з середини XVII століття, ніщо не зможе змінити сьогодні, тим паче, що виглядали вони вельми впевнено і непорушно. Та й врешті я думав, що ще не одне століття вони простоять в такому ж стані. Але цього року, вкотре відвідавши Кременець, побачив, що кількасотрічні руїни починають змінювати свій вигляд.
Я не спеціаліст в реставрації, тому не знаю добре це чи погано, але процес пішов, і найближчим часом кременецький замок змінить свій звиклий вигляд. Перше питання, яке мене цікавить, сформулюю так: а за яким проектом відбувається відбудова замку? Тим більше, що наскільки мені відомо, ніхто не знає як твердиня виглядала до часу руйнації... Хочеться вірити, що залишки замку не спотворять.
А зараз пропоную просто переглянути фото, на яких чітко видно як змінився замок. А добре це чи погано хай кожен вирішує сам.А тепер підуть більш звичні ракурси замкових руїн, до яких ще не добралась реставрація.А ось так тепер замок виглядає знизу:Ну, і на завершення панорама старої замкової стіни:Інші записи про Кременець можна переглянути тут.
Tags: Кременець, Тернопільщина, замки, мандрівки, фото
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 33 comments