rbrechko (rbrechko) wrote,
rbrechko
rbrechko

Долина нарцисівПро долину нарцисів я вже колись згадував - можна глянути тут, тому ще раз довідку про нього дублювати не буду.
Цієї весни мав нагоду побувати там втретє, щоправда на відміну від попередніх двох спроб на пік цвітіння квітів цього разу не потрапив. Воно й не дивно - все-таки 1 травня туди їхати трохи зарано. Але навіть цей факт не зупиняє масу туристів приїхати сюди саме в цей час. Тому якщо хтось планує в майбутньому відвідати долину нарцисів, то щоб не розчаруватись і застати пік цвітіння краще їхати сюди в районі 10 травня.
На час моїх останніх відвідин в долині зацвіло лише 4% квіток, але навіть той незначний відсоток дав можливість зробити кілька фото.

Такий розмір штрафів навряд чи відлякає потенційних шкідників, бо бажаючих, якщо не зірвати квітку, то розлягтись поміж них для фотографії, вистачає. На жаль, охорона з таким ставленням до реліктових квіток не дуже справляється.Це дерево, мабуть, є в кожного на фотографії :)Ну, і на завершення вид на замкову гору в Хусті з долини нарцисів.


Tags: Долина нарцисів, Закарпаття, квіти, мандрівки, фото
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 10 comments